Психологи проводили спостереження за тисячею дітей з 1972 року і виявили найважливішу рису, яка сприяє досягненню фінансового благополуччя.

Вчені знайшли відповідь на поширене питання, яке хвилює багатьох батьків: як виростити дитину, здатну адаптуватися до життя та досягати фінансового успіху.

Успіх людини в житті, в першу чергу, визначається рівнем її емоційного інтелекту (EQ). Цю думку висловлює журнал Inc., посилаючись на дослідження з Science, яке вважається одним з найбільш глибоких і всебічних вивчень людського розвитку.

Цей текст стосується наукового дослідження, проведеного психологами, які спостерігали за життям більше тисячі дітей у новозеландському містечку Данідін починаючи з 1972 року. Протягом понад 40 років вони змогли визначити головний показник фінансового успіху, відповівши на запитання, яке часто турбує батьків: як виховати дітей, які будуть добре адаптовані та досягнуть фінансового благополуччя в майбутньому.

Батьки часто хвилюються через успіхи своїх дітей, їх моральні якості та ставлення до оточуючих. Ці аспекти, безперечно, мають велике значення. Проте, згідно з дослідженням Данідіна, жоден з них не є найнадійнішим показником того, чи стане конкретна дитина вести задовільне і фінансово стабільне життя. Так само, як і добробут, освітній рівень чи соціально-економічний статус батьків, - зазначається в статті.

Зазначається, що найважливіше - це те, чи розуміють діти свої емоції та чи конструктивно керують своїми реакціями на них.

Психолог Деніел Гоулман, відомий як один із засновників концепції емоційного інтелекту, узагальнив результати дослідження Данідіна у своїй недавній доповіді.

"Вони виявили, що у віці 30 років найсильнішим предиктором фінансового успіху був когнітивний контроль, сильніший за IQ і сильніший за багатство сім'ї, в якій вони виросли. Тож те, наскільки добре ви досягнете успіху у своєму житті, залежить від рівня вашого когнітивного контролю", - зазначив він.

Зазначається, що існує широкий спектр рекомендацій для батьків, які прагнуть сприяти розвитку емоційного інтелекту своїх дітей. Ці рекомендації включають підтримку у вираженні емоцій та співпереживанні з дитиною, а також ознайомлення з мистецтвом та літературою як засобами для розуміння складностей людського існування.

"Емоційний інтелект - це не просто бути милим або навіть стриманим. Це фундаментальна навичка, яка сильно впливає на те, наскільки добре діти почуваються в емоційному та фінансовому плані. Це означає, що батькам, ймовірно, слід приділяти їй стільки ж уваги, скільки табелям успішності та манерам", - підсумували у виданні.

Нагадаємо, що раніше інформаційне агентство УНІАН повідомляло про дослідження, яке стартувало в 1938 році і виявило єдиний "ключ до щастя".

Інші публікації

В тренде

artmisto

ARTMISTO - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. Культурная жизнь, актуальная афиша мероприятий Киева, обзоры, анонсы. Новости культуры, современное искусство, культурные проекты - на artmisto.net. При перепечатке материалов сайта индексируемая ссылка на artmisto.net обязательна!

© Artmisto - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. All Rights Reserved.