Український боксер офіційно визначився з наступним опонентом.

Про це повідомляє AGON Sports & Events.

Бій відбудеться 12 вересня в Берліні на арені Uber Eats Music Hall, в рамках грандіозного боксерського вечора.

Для 33-річного Хегая цей бій стане можливістю відновити свою репутацію після поразки, яку він зазнав у березні від Джоета Гонсалеса. Ця невдача стала лише другою в його професійній кар'єрі. Тоді поєдинок тривав усі 10 раундів, і судді ухвалили рішення на користь американця з роздільним голосуванням.

Соліс, у свою чергу, у травні зазнав невдачі від Ектора Андреса Соси, повернувшись на ринг після майже дворічної перерви в кар'єрі.

Після поєдинку проти Соліса Хегай розраховує отримати "великий бій від Top Rank", про що сам заявляв раніше.

Раніше повідомлялося, що знаменитий боксер Айк Ібеабучі провів перший поєдинок з 1999 року, а після перемоги кинув виклик Усику.

Інші публікації

В тренде

artmisto

ARTMISTO - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. Культурная жизнь, актуальная афиша мероприятий Киева, обзоры, анонсы. Новости культуры, современное искусство, культурные проекты - на artmisto.net. При перепечатке материалов сайта индексируемая ссылка на artmisto.net обязательна!

© Artmisto - культурный портал Киева. События Киева, афиша, сити-гайд. All Rights Reserved.