Як Анастасія Приходько стала оборонцем російської мови.
Співачка сходила на інтерв'ю до Наташі Влащенко, де видатним чином підставилася.
Анастасія Приходько з одного боку колись в 2009 представляла на Євробаченні Росію, а з іншого, з 2014 припинила їздити в РФ через окупацію Криму та вторгнення на Донбасі.
Вона говорить про патріотичну позицію, 10 років їздить з виступами до наших військових. Водночас дружить і публічно підтримує стосунки з зашквареним просувальником російських наративів Максом Назаровим. Тим самим, який заперечував факт участі росіян в захопленні частини Донбасу в 2014.
Приходько стверджує, що одразу після початку війни в 2014 перейшла на україномовний репертуар і з тих пір російською не співає. Але при цьому приходить на інтерв'ю до Наташи Влащенко і говорить з нею російською.
У цьому ж інтерв'ю підкреслюється, що особи, які займають публічні позиції, повинні спілкуватися українською в публічному середовищі. Виходить, або Настя не зовсім усвідомлює, що означає термін "публічний простір", або... Ні, іншого варіанту не існує.
Але прекрасно все розуміє ведуча цього інтерв'ю, яка очевидно і попросила Приходько говорити російською, бо самій так зручніше. Плюс потрібні наративи проговорюються. Цікаво спостерігати, як Влащенко дивиться на те, як Настя себе закопує, плутаючись у логіці.
Анастасія наголошує на тому, що вона не винувата в тому, що виховувалась в російськомовному середовищі, а політики в ті часи "не змушували" говорити українською. Виходить, що тоді треба було змушувати, а тепер вже не можна.
У ході бесіди Приходько часто стикається з труднощами у пошуку російських еквівалентів для українських слів. Це підтверджує, що російськомовне оточення, в якому вона сформувалася, не стало перешкодою для її власної українізації.
Співачка стає легкою мішенню для досвідченої інтерв'юерки. Навіть на прості запитання, такі як "як ви встигаєте виховувати трьох дітей у часи війни?" чи "чому варто проводити концерти та займатися музикою під час конфлікту?", вона відповідає з натхненням. Її слова перетворюються на глибокі роздуми, які затягують її ще більше у складний світ власних переживань.
Щодо музики під час війни Приходько вказала на яскравий приклад: "в блокадному Ленінграді лунала музика Штрауса".
Щирість гостя під час інтерв'ю не зможе компенсувати повну плутанину в його думках, яка ще й починає горіти.
Давати інтерв'ю -- не для Анастасії Приходько. 6 років тому, під час парламентських виборів, коли Настя збиралася балотуватися від БЮТ, інтерв'ю з Яніною Соколовою закопало її політичну кар'єру на злеті.
Видно, що для співачки цей момент був дуже важким. Проте поруч з нею виявилися ті, хто готовий був надати їй підтримку.
Отже, тепер Приходько з охотою піддається новому впливу, опинившись під опікою тих, хто підтримував її шість років тому. Водночас Назаров і Влащенко в той період активно співпрацювали з телеканалами Медведчука та Мураєва, просуваючи російські наративи.
Отже, часом спів є кращим способом вираження, ніж просто слова.