Думаєш собі, досить уже плутати грішне з праведним, а політику з мистецтвом, а то (АТО — бачите шо зі мною робиться?) враження таке, наче спіймав святого отця з шльондрою в придорожному мотелі. Отже, пишеш гарний вступ, пов’язаний зі спекою і терміновим становленням сієсти в українському менеджерському процесі. Відкриваєш новини, а там…
В Донецьку була захоплена культурна інституція «ІЗОЛЯЦІЯ». У центрі Києва вкрали частину виставки фотографій з Майдану, а в Любліні відкрилася виставка проекту «Листівки з Майдану». В галереї Боттега відкриється персональний проект Володимира Буднікова «Мій Крим — наш Крим». В галереї Карась — «MADE IN UKRAINE/країна, що малює/». 8 бієнналле в Берліні також кишить проектами промайданівського мистецтва. Це наче Курт Кобейн помер, а Кортні Лав і досі наживається. Завадити цим процессам ArtMisto не в змозі, та може розповісти куди піти цього тижня. Поки солодкий петя ше не налагодив економічну ситуацію в країні, в ваших кишенях, можу закластися (на гривень 10, більше нема), і досі гуляє вітер, тому вйо до безкоштовних подій столиці.

Кіно
Світовий кіносалон: показ фільму «Мієр і чарівний ліс»
Посольство Японії в Україні, українсько-японський Центр НТУУ «КПІ» спільно з Будинком освіти та культури «Майстер Клас» проводять показ анімаційного фільму на екологічну тематику режисера Нідзе Ямамото. Оригінал із субтитрами.
Дата: 12 червня, четвер
Час: 19:00
Місце: Культурно-образотворчий центр «Майстер Клас», вул. Лаврська, 16 а

dogvillРетроспектива кінематографу Ларса фон Трієра: «Доґвіль». Данія, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Велика Британія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Італія.2003. 178 хв.
«Доґвіль» відкриває наступну трилогію Ларса фон Трієра «США — країна можливостей». Натхненний Брехтівським театром мінімалізму, Трієр створює фільм, що маневрує на межі театру та кіно. Хоча критики заклеймили стрічку як «антиамериканську», сам Трієр вважає, що вона розповідає не лише про Сполучені Штати, але також і про будь-яке маленьке містечко на будь-якому континенті. Наскрізним мотивом у «Доґвілі» стає влада, яку в результаті отримують люди над окремою особистістю. Вона розбещує їх, невідворотно призводячи до трагедії.
Дата: 11 червня, середа
Час: 18:00
Місце: Кіноклуб Могилянки, вул. Набережно-Хрещатицька, 27

Іронія та еротизм Франсуа Озона: «Басейн». Франція, Великобританія, 2003. 102 хв.
Дата: 13 червня, п’ятниця
Час: 18:00
Місце: Кіноклуб Могилянки, вул. Набережно-Хрещатицька, 27

Література
route66Фестиваль об’ємної поезії ROUTE 66 — це вірші, відео, жива музика, перформанс і надзвичайна атмосфера
Останній відбірковий тур
Дата: 11 червня, середа
Час: 20:00
Місце: Масонська ложа, вул. Старокиiвська, 10г

Фінал
Дата: 13 червня, п’ятниця
Час: 20:00
Місце: Route 66, вул. Академіка Глушкова, 11

Творча середа
Затишна домашня атмосфера із музикою та поезією. Ідеально підходить для тих, хто хоче поділитися власною творчістю.
Дата: 11 червня, середа
Час: 19 :0
Місце: Zion, вул. Полярна, 10в

У світі літератури стартували два чи не найвагоміших конкурси: «Станіславський феномен» та «Ватерлінія», а також підведено підсумки «Коронації слова». Більше про все — читайте на litfest.ru

Мистецтво
Персональна виставка Оксани Картавцевої «Мої кола»
Виставка присвячена тематиці відносин між людьми. Це наше близьке коло, коло друзів, коло наших інтересів. Кола, що розходяться від кожного з нас, з’єднуючись між собою воєдино.
ArtMisto застерігає, ціна там така: Pay What You Want (PWYW)
Ага, завжди вони кажуть: плати скільки хочеш, а потім витріщаються скільки ти покладеш до баночки/коробочки. Так шо, вирішуй сам, любий волоцюго.
Дата: 15 — 22 червня
Місце: Музей Сновидінь, вул. Чигоріна, 55

Відродження Золотого століття голландського живопису
Арт-галерея «Мануфактура» і аутлет-містечко «Мануфактура» з гордістю представляють виставку «Відродження Золотого століття голландського живопису» — українських художників Наталі Насибулін та Олега Радван.
Дата: 14 — 17 червня
Місце: село Ходосіївка, Обухівське шосе, 2

budnikovВиставка графіки «Мій Крим — наш Крим»
Український художник Володимир Будніков представить у просторі Боттега Галереї нову серію графіки, створену під час останнього перебування художника в місті Ялта. У проекті «Мій Крим — наш Крим» автор переосмислює свої роботи рік потому — після фатальних подій на території Криму.
Ялтинські пейзажі, відтворені олівцем і тушшю на папері, постають чи не єдиними свідками раптово втраченого Раю, який перетворився на «заборонений простір» в результаті невидимого і очевидного водночас «віднімання реальності».
Дати: 11 червня — 10 липня
Місце: Галерея Боттега

reunovПроект Вінні Реунова
«На цьому закритті виставки / майбутнього, що самотньо висить / представлено до практичної експлуатації не стільки художній жест ново-творчості, скільки практичний механізм гуманітарно-ринкової конвертації історичного артефакту як персональний смаковий пріоритет,» — йдеться у програмному тексті художника.
Дата: 10 червня
Місце: Галерея Карась

Не знаю як вас, любі волоцюги, але мене цей огляд шось не надихає, тому думаю саме час випити коньяку за чужий рахунок, а на свої кровні 50 гривень відвідати єдину людську подію тижня — «Український авангард» у Мистецькому арсеналі. Або можете покопатися в попередніх випусках «Антикризового мистецтва», там є декілька гідних подій, які все ще продовжують йти.

Добавить комментарий