Вчора, 19 червня в Інституті проблем сучасного мистецтва відбулося відкриття виставки «Горизонти темпоральності». Відомі та талановиті одесити нарешті постали перед київською публікою. Складові будь-якого art-open — це роботи та інсталяції митців, пресса, інтелектуали серед гостей та безкоштовне вино. Підморгую волоцюгам.
Одеські художники завжди на слуху, одесити в мистецтві і справді досягли успіху. Звісно, не останню роль тут зіграла авторитетність Олександра Ройтбурда та Ігора Гусєва. Недарма роботи першого виставляються в Museum of Modern Art в Нью-Йорку, а картини пана Гусєва разом із роботами Василя Цаголова та Арсена Савадова помандрували до швейцарського Базеля — одного із найцікавіших мистецьких майданчиків світу.
Отже, виставка, в першу чергову, приваблює тим, що вона не загострена  на Майдані, санкціях, аннексії, псевдопатріотизмі, птн(і) хйл тощо. Це не означає, що митці байдужі до долі країни, наприклад той же Ігор Гусєв разом із Ісуповим представляють роботи під назвою «Револьвери на підпитку» в Dymchuk Gallery, які якраз зумовлені тяжкими переживаннями стосовно останніх подій. Але коли в Києві були військові дії, ми тут робили все що могли, а на сході — переживали. Тепер вони роблять, а ми — переживаємо. «Горизонти темпоральності» на тлі інших експозицій столиці показує, що мистецтво має рухатися не в залежності від війни. Воно є і слава Богу. ArtMisto радить відвідати. Виставка буде йти до 31 липня за адресою вул. Щорса 18-д.

Добавить комментарий