Любі читачі ArtMisto, у мене для вас гарні новини. Коли вашого покірного слугу, тобто мене, прибрали до рук авіація і п’янство, я призупинила свою рубрику «антикризове мистецтво», бо, знаєте, «немакада». І тут на арену вийшов творець журналу ArtMisto Сергій Стойко і радував Вас своїм щотижневим Artпланом. Тепер, коли я вернувся з потойбіччя, Ви будете мати цілих два щотижневих повноцінних гіда по місту. План Сергія — це одна, чітко обрана з посеред різного лахміття, подія на день. Мій гід — це декілька подій, але всі вони безкоштовні. Все для вас, мої любі волоцюги. Не маю сумніву, що час від часу хтось з нас буде байдикувати, але в будь якому випадку щось та буде: Artплан або Антикризове мистецтво. А як пощастить — то обидва.

Карочє, lets do party without money

Есхібішнс

Одразу скажу, що Америку я вам не відкрию, тобто відкриття нових безкоштовних виставок наразі немає, але нагадую про вже існуючі, якщо ви ще не мали часу їх відвідати.

PinchukArtCentre

  1. Персональна виставка бельгійця Яна Фабра
  2. Проект «Страх та Надія» — групова виставка Микита Кадана, Жанни Кадирової та Артема Волокітіна.
  3. Проект «Колекційна платформа 4: Емоції та технології»

Галерея Сучасного Мистецтва «Цех»

4. Виставка Рустама Мірзоєва «Вугілля»

Я — Галерея

5. Процвітання. Олег Грищенко

Літрече

Літературний світ в кінці серпня трохи спочиває, готується до насичених днів вересневого книжкового форуму. Ньюз: фестиваль «Ватерлінія» переноситься до «кращих часів», звісно, через ситуації в неньці-Украіні. Але є і хороша новина, прийом заявок в конкурсі продовжили до 14 вересня. А також «Станіславський феномен» оголошує конкурс на осіннє покликання резидентів. Протягом місяця (з 1 до 31 жовтня 2014 р.) резидент мешкатиме в місті Івано-Франківську із забезпеченням харчування в місцевих арт-кафе. Прийом заявок до 15 вересня.

А якшо Ви не спустили всі гроші на День Незалежності, і у вас залишилось пару рубчиків в кишені, наприклад 15, то дуже раджу піти на виставку шістедесятників в Музеї історії Києва, там доречі діє зараз безкоштовна виставка національної символики на 4 поверсі. Все як Ви любите). А якшо ви пограбували гопніка і у вас є 50 грн, то обов’язково навідайтеся до Мистецького арсеналу на «Український ландшафт».

Всьо, волоцюги, відпочивайте поки ще є час, бо з осені подій у світі мистецтва буде стільки, що аби встигати все відвідувати.

Слава Україні!

Добавить комментарий