Обкладинка: картина Олександра Ройтбурда

20-21 лютого в Києві відбудеться ІІ Конгрес «Промоція літератури в Україні».

Метою Конгресу є налагодження діалогу у професійній спільноті, обмін практичним досвідом, обговорення актуальних тенденцій та викликів у культурному секторі, пошуки спільного вирішення проблемних питань у сфері менеджменту та промоції літератури.

12671808_956562401103767_895282331100610275_o
Учасники: представники культурних організацій, ініціативних груп, бібліотек, видавництв, автори, культурні активісти, літературні менеджери різних міст.

Серед спікерів події – головна редакторка «УП.Культура» й експертка Платформи стратегічних ініціатив Культура-2025 Катерина Ботанова, письменник і журналіст Андрій Курков, кураторка міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» Ольга Жук, президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, координаторка Програми ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» в Україні Наталія Шостак та інші.

ПРОГРАМА, СПІКЕРИ, ПОДРОБИЦІ

До участі у Конгресі запрошуються представники культурних організацій, ініціативних груп, бібліотек, видавництв, автори, культурні активісти, літературні менеджери з різних міст, що мають досвід реалізації літературних проектів.

Реєстрація на Конгрес триватиме з 20 січня по 10 лютого 2016 року.
Вартість участі у Конгресі: 100 грн.
(зібрані кошти підуть на покриття витрат на оренду, поліграфію, матеріали, дорогу спікерів)
Форма реєстрації

Примітки: 1. Кількість місць обмежена (50 осіб). Учасники добиратимуться на конкурсних засадах.
2. Організатори Конгресу не покривають витрати на проїзд, поселення та харчування учасників.

Контактна адреса для питань та пропозицій: info@litcentr.in.ua

Добавить комментарий