З 25 по 31 березня у столичному проект-просторі «Плівка» триватиме міжнародний фестиваль актуальних поетичних практик «kyiv poetry week».

П’ять країн. Сім днів. Два десятки обраних івентів. Понад тридцять митців, що діють у точках перетину жанрів та дисциплін.

Під час нового фестивалю будуть представлені актуальні можливості існування поетичного тексту на сцені, в медіапросторі, культурі.

В програмі — як класичні способи читання віршів та поетичних перекладів, так і синтетичні проекти у співавторстві з композиторами і художниками, відеоарт та перфоманси.

collage

Ми презентуємо білінгвальний видавничий проект «Лоція», що демонструє новий підхід до сучасної української поезії.

В музично-поетичному блоці:

— дует «Блук» та п’ять поетів у перфомансі до відкриття фестивалю;

композитор Олександр Маноцков з вокальним циклом «Пели» на вірші Хармса, Введенського, Хіменеса та інструментальними композиціями;

— презентація поетичної збірки Дмитра Аверьянова у колаборації із відомим композитором, піаністом, вокалістом та перформером Олексієм Шмураком.

У блоці поетичних читань очікуйте на такі події:

— перфоманс «FM» від латвійської текстової групи «Орбіта»;

— презентація збірки «Так это был гудочек» Лінор Горалік;

— мелодекламація білоруського поета Дмитра Строцева «Шаг»;

— творчий вечір німецького поета Рона Вінклера та його перекладача українською Василя Лозинського;

— виступ Василя Голобородька.

kpw2

Візуальну частину фестивалю сформують проекти Лінор Горалік («Тухачевские» та ін.), Андрія Черкасова («Проявление», «Блэкауты», «Идеограма»), групи «Орбіта» та «Ніч відеопоезії».

Дмитро Кузьмін представить підручник «Поезія» та ювілейний номер журналу «Воздух». Остап Сливинський попередньо презентує книжку перекладів польського поета, есеїста, мандрівника Яцека Подсядла.

Шукайте докладну програму і новини фестивалю на сторінці проекта в соцмережі Facebook.

Добавить комментарий