Теплі місяці не створені для нудьги та рутини, отже спробуйте відпочити по-новому в цьому році. В «Культурному проекті» адаптували формат європейських summer schools для того, щоб слухачі отримали кращий освітній досвід, не виїжджаючи з України.

В неділю, 5 червня, організатори проведуть презентацію літніх шкіл разом з кураторами, які детально розкажуть про програму та формат навчання, нададуть відповіді на всі питання.

Свої школи представлять:
— Зоя Звиняцковская, fashion-критик, директор Ukrainian Fashion Museum, перший fashion-редактор ТОП 10, автор «Першої історії української моди».
Літня школа «Модний авангард. Найяскравіші модні концепції за 100 років»

— Lera Sxemka, ілюстратор, графічний дизайнер та дослідник, співзасновник Urban Sketching Project Kyiv. Візуальний митець We BAD та дизайнер газети SEEE.
Літня школа «Хочу малювати – буду малювати»

— Андрій Баумейстер, доктор філософських наук, доцент кафедри філософії філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та викладач Інституту св. Томи Аквінського (Київ).
Літня школа «Дух vs мозок: у пошуках себе»

— Sergey Ristenko (Werter), професійний фотограф, працював з багатьма інформагенціями та виданнями, має публікації в NY Times,The Guardian, а одна з робіт поїхала до Columbus Museum of Art (США).
Літня школа «Інстаграфія: шедеври у цифрі»

— Alevtina Kakhidze, лауреат Премії Малевича для українських художників 2008 р., переможець конкурсу серед молодих художників і кураторів Центру сучасного Мистецтва при НаУКМА 2002 року; закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (факультет графіки), Академію Яна ван Ейка (Маастріхт, Нідерланди).
Літня школа «З сучасним мистецтвом на ТИ»

— Sasha Koltsova, співачка, автор пісень і лідер гуртів «Крихітка Цахес (1999-2007) і «Крихітка» (2007- теперішній час), журналіст, головний редактор музичного журналу «Moloko» (2001-2002), ведуча «Радіо Рокс» (2001), громадський діяч.
Літня школа «Songwriting»

— Alyona Kovalyova, співкуратор «Нової художньої школи», Випускниця Інституту медіа, архітектури та дизайну «Стрєлка» (урбанізм).
Літня школа «Под козырьком ЛТ»

Крім того, будуть презентовані літні школи з живопису – «Малювати як Ван Гог і Моне» та «Внутрішній пейзаж» – та Creative Writing з Катериною Бабкіною.

Вхід вільний за умови реєстрації.

13330523_1112963345392914_757906382_n

Добавить комментарий