5 жовтня о 19:20 у київському кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документального фільму «Мій друг Борис Нємцов». Стрічку особисто представить режисерка Зося Родкевич.

Це документальний фільм-портрет політика Бориса Нємцова, вбитого в Москві на Великому Кам’яному мосту за невідомих обставин у 2015 році.

У 2012 році за завданням продюсерів Олександра Расторгуєва та Павла Костомарова Зося Родкевич почала знімати.🎥Вона знімала з перервами 3 роки, протягом яких ставний Нємцов поступово перетворювався в близького друга: енергійного і харизматичного, самозакоханого і романтичного, переможного і вразливого, чесного і іронічного, порядного… і дуже живого.Часом Нємцов відмахувався від камери, як від мухи. А потім ніби виправдовувався, кокетуючи чи то з Зосею, чи то з камерою і глядачем.

14469657_1854241951473437_4867025402361187907_n

Дівчина-режисер працює в новинах і отримує завдання знімати репортажі про відомого політика. Її камера слідує за ним всюди — супроводжує в машинах і купе потягів, стежить за його виборчою кампанією, фіксує жарти, мрії і плани, розкриває найпотаємніші сторони особистості цієї великої людини. Камера вихопила трохи більше, ніж повинна була, перетворивши побачене на кіно. Жарт за жартом, і ось ви вже добрий друг Нємцова.

Стрічка виграла у номінації «Найкращий документальний фільм (2016)» на Краківському кінофестивалі, а в Україні отримала спеціальну відзнаку в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю.

У прокаті в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Запоріжжі вже з 6 жовтня.

Квитки можна придбати тут

Добавить комментарий