«Готуйте сани влітку», тобто взимку. Якщо ще думаєте що подарувати на Новий рік, чи просто хочете вражень у 2017 — можете вже сміливо купувати квитки на оперу-цирк «Вавилон», 24 березня у Палаці «КПІ»

Опера-цирк «Babylon» від формації Nova Opera — це історія народження та смерті метафоричної «башти». Біблійна легенда про конфлікт людини і Бога, спроектована на урбаністичну трагедію сучасного суспільства, сповненого апокаліптичних передчуттів. Вперше глядачі бачили «Вавилон» на відкритті Гогольфесту-2016. «На Гогольфесті була не прем’єра, і навіть не перед прем’єрний показ.  А ось у березні — буде справжня прем’єра з новим, кращим звучанням», -прокоментував ArtMisto композитор Роман Григорів.

Лібретто опери поєднало в собі біблійні тексти («Буття» та «Апокаліпсис») із аллюзіями на давньогрецькі міфи (образ Кассандри) та сучасну прозу (роман В. Пелевіна «Generation P.»). У вокальних партіях використовуються тексти народних пісень, сакральні латинські молитви, звучать слова та уривки фраз із 19 різних мов (у тому числі монгольської та китайської).

Різноманітні вокальні техніки (класичний вокал, горловий спів, джазові імпровізації, фольклорний вокал) поєднуються зі специфічним інструментарієм: препарований рояль, toy piano, волторна,кларнети, контрабас, віолончель та урбаністичний drum-set. Музичну складову супроводжуватиме наратив побудований на сакральних текстах.

Цього разу режисер Влад Троїцький таки вирішив створити видовищний сценічний супровід для полістилістичного музичного дійства Романа Григоріва та Іллі Разумейка. Тому в постановці також братимуть участь драматичні актори, циркові артисти, живі ляльки та команда віджеїв.

Склад:
Вокалісти: Мар’яна Головко, Анна Марич, Андрій Кошман, Руслан Кірш, Евген Рахманін
Інструменталісти: Жанна Марчинська, Андрій Надольский, Артем Шестовський, Назар Спас, Роман Григорів, Ілля Разумейко

Квитки можна придбати тут

Добавить комментарий