Київ продовжує жити фестивальним життям. Цього разу в центрі уваги — сучасне мистецтво.

Kyiv Art Week — це фестиваль сучасного мистецтва, який складається з виставок, арт-ярмарки, лекцій, концертів та вечірок. Головна локація — комплекс «Торонто-Київ», де буде проходити головна подія фестивалю міжнародний арт-ярмарок «Kyiv Art Fair». Участь візьмуть 23 галереї з Німеччини, України, Грузії, Польщі, Бразилії. Будуть і київські галереї: 5.6ATELIER KARASBEREZNITSKY AESTHETICS, DYMCHUK GALLERYSHCHERBEKO ART CENTREZENKO GALLERY та інші.18057157_454855388196993_8148043260614865595_n

Також на ярмарку відбудеться презентація проекту «Музей приватних колекцій» (куратори Ігор Абрамович, Євген Березницький, Олександр Соловйов). Ідея спецпроекту у створенні платформи де відбуватиметься діалог між приватними ініціативами та публічними мистецькими прагненнями.  До спецпроекту увійдуть визначні роботи українських авторів, які раніше не були експоновані,  та роботи всесвітньо відомих художників, зокрема Роя Ліхтенштейна, Альберто Джакометті, Девіда Хокні, Пабло Пікассо та інших.

Окремим важливим блоком є освітня програма, у фокусі якої – юридичні, фінансові та адміністративні аспекти художнього процесу та арт-ринку. Блок «Мистецтво та гроші» присвячено методам пошуку коштів на культурні проекти – від невеликих індивідуальних грантів до комплексної співпраці із міською владою. Серед лекторів Ірина Соловей, директор  суспільної організації Garage Gang. Блок «Як це працює?» присвячено «внутрішній кухні» професійної діяльності у галузі сучасної культури та сучасного візуального мистецтва. Серед лекторів арт-дилер Ігор Абрамович. Блок #навиставцівангога орієнтований на аудиторію, яка тільки но почала знайомство з сучасним мистецтвом та потребує базової професійної навігації його основними поняттями, іменами та явищами. Одна з найпопулярніших українських лекторок, мистецтвознавиця Ольга Балашова розкаже про основи основ contemporary art та сучасної фотографії. Спеціальна подія освітньої програми – лекція філософа, блогерки та популяризаторки науки Жюлі Реше, яка пропонує альтернативний погляд на мистецтво крізь призму сучасної психології та психіатрії.

17884541_450120868670445_9126854212942043304_n

Основні локації Kyiv Art Week:

1. Бізнес-центр «Торонто-Київ», вул. Велика Васильківська, 100
KYIV ART FAIR, Вартість відвідування 50 грн

2. Національний художній музей України, вул. Грушевського, 6
Відкриття виставки «Львів. СОЮЗники» 5 травня о 17:00
Вартість відвідування – за умовами музею

3. Національний музей Тараса Шевченка, бул. Шевченка, 12
Презентація проекту Зінаїди Ліхачової «Міст» 5 травня о 18:00
Вартість відвідування – за умовами музею

4. Музей історії Києва, вул. Хмельницького, 7
Кураторська екскурсія проектом Євгена Карася «Київський пейзаж» 6 травня о 14:00
Вартість відвідування – за умовами музею

5. Музей Ханенків, вул. Терещенківська, 15
Відкриття проекту «Царство флори» 6 травня о 16:00
Вартість відвідування – за умовами музею

6. Національний музей «Київська картинна галерея», вул. Терещенківська, 9
Проект «Василь Верещагін. Небезпечна подорож довжиною у життя»
Вартість відвідування – за умовами музею

art5

Добавить комментарий